Yangın ve Duman

Uyarı Sistemleri

Yangın ve dumanın erken tespiti, evinizi, işyerinizi ve sevdiklerinizi korumak için çok önemlidir. Yangın izleme sistemi bir duman dedektöründen çok daha fazlasıdır.

Müşteri Hizmetleri

(0324) 515 00 76 – 0532 736 19 44

Aşağıdaki formu doldurun; bir Uzmanımız sizi kısa zamanda arayacaktır.

Yukarıdaki ‘Talep Gönder’ düğmesini tıklatarak, bir mersinakilliev.com uzmanının teklifler için otomatik arama teknolojisini kullanarak tarafımdan verilen telefon numarasından benimle iletişime geçebileceğini kabul ediyorum.

Yangın Alarm Sistemleri Nasıl Çalışır?

Anında İhbar

Mülkünüz de bir sensör tetiklenirse acil müdahale ekipleri anında bilgilendirilir.

7/24 İzleme

İzleme merkezleri size 24 saat boyunca hızlı cevap verir.

Hızlı Yardım

Sistem sayesinde hızlı tahliye ve müdahale şansı yüksektir.

Ailenizi her gün korur

Sevdiklerinizin güvenliği ve değerli eşyalarınızın korunması için bir yangın algılama ve ihbar sistemi sahibi olduğunuzda 24 saat korunursunuz.

Herhangi bir proje onaylandıktan sonra, teknik ekibimiz yeni yangın alarm sisteminizi kurma sürecini başlatabilir. Kesinti her zaman minimumda tutulur ve mümkün olduğunca az karışıklık sağlamak için sizinle birlikte çalışırız. Kurulum yapan teknik ekibimiz, endüstri standartlarını, sağlık ve güvenlik yönetmeliklerini karşılamak için tam eğitimli ve donanımlıdır. Tüm kurulum süresince uzman eller de olacağınızdan şüpheniz olmasın.

 

Mersin yangın alarm sistemi proje ve kurulum hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için 0324 515 00 76 numaralı telefondan bizi arayın veya arge@mersinakilliev.com adresine e-posta gönderin.