Mersin Görüntülü Diafon Sistemleri

mersin görüntülü diafon sistemleri

Mersin Görüntülü Diafon Sistemleri

Mersin ‘de evlere, apartmanlara, villalara, alışveriş merkezlerine ve işyerlerinize kaliteli ve uygun fiyatlarla Görüntülü Diafon sistemi kurmaktayız. Bu sistemle kapınıza gelen her kim olursa olsun görüntülü olarak bir ziyaretçiyi tespit edebilirsiniz.

Kurmakta olduğumuz farklı görüntülü diyafon ve kapı telefonu sistemleri, konut binaları, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, ofis blokları, otoparklar vb. yerlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Binalarda, dahili haberleşme sistemi iç lojistiği geliştirebilir (yükleme bölmesi kapıları, vb.).

Yeni binalar ve yenilenen siteler için çözümlerimiz;

  • Görüntülü diafon sistemleri
  • Kapı telefonları
  • Kod tabanlı tuş takımları
  • Görüntülü kapı telefonları
  • Kapı telefonu sistemleri

Ek olarak modern sistemler, CCTV ve erişim kontrol sistemleri gibi diğer sistemlere kolayca bağlanabilir. İhtiyaçlar, sistem mühendisliği, kurulumlar, dağıtım ve eğitim konularında Mersin Görüntülü Diafon Sistemleri size gerekli tüm hizmetleri sağlayacaktır.

Bir satıcıdan daha çok deneyimli bir sistem tedarikçisi olarak, her müşteriye özel gereksinimler için en iyi çözümü kolayca buluyoruz. Kapsamlı kaynaklarımız sayesinde, teslim sürelerimiz çok kısa, performansımız her zaman en yüksek kalitededir.

Bizi hemen 0324 515 00 76 numaralı sabit hattımızdan arayabilir ya da iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.