Güvenlik Sistemleri Hizmeti

Teknoloji geliştikçe, sistemlerin gelecekte de uyumlu olmasını sağlamak için uyumlu ve geliştirilebilir sistemler kurmak zorunda olduğumuzun farkındayız. Sorunsuz bir deneyim kullanarak üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için her zaman açık platformlu ve mülkünüzde ki mevcut sistemlerle uyumlu, tescilli donanım ve yazılımlar kullanırız.

Tasarım, mühendislik ve kurulum sistemleri konusunda bilgili bir deneyime sahibiz ve aynı zamanda uzman bir entegratörüz. Bu teknolojilerin uyum içinde çalışması için bilgiyi müşterilerimize aktarabiliriz.

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve müşterilerimizle uzun vadeli ilişkilere olan bağlılığımız, kuruluşunuzun ihtiyaçlarına dayanarak ilgili bir entegrasyon çözümü bulmanızı sağlar.


ENTEGRE SİSTEMLER

Müşterilerimize, yeniden kurulmasına gerek olmayan ve genişlemeye olanak tanıyan kurumsal düzeyde entegre güvenlik sistemleri kurma konusunda bilgi ve uzmanlık sağlıyoruz.

GİRİŞ KONTROLÜ

Birikimlerinizi, sınıfının en iyi teknolojisini kullanan eksiksiz bir anahtar teslim özel erişim kontrol çözümü ile koruyun .

Kârınızı bizim tarafımızdan tasarlanan etkili bir erişim kontrol sistemi ile koruyun. Gizli bilgilerin ve hırsızlara kaptırılan değerli varlıkların kaybı şirketinizin bütünlüğünü tehdit edebilir. Zarar vermek isteyen ziyaretçiler çalışanlarınızı ve müşterilerinizi tehlikeye atabilir. Tesislerinizin, herkesin güvenliğini sağlamak için kontrollü erişimi olması önemlidir .

Erişim kontrol sisteminizin sınıfının en iyisi teknolojiden oluştuğunu, sertifikalı ve deneyimli teknisyenler tarafından hizmet verildiğini bilmek pazarımıza yaklaşımınız da temel teşkil etmektedir. Tehlikeli davetsiz misafirlerden gönül rahatlığı korunur, çalışanlarınızın lokasyonlarının denetim iznini eliniz de tutabilir ve fiziksel güvenlik söz konusu olduğunda geniş bir seçenek yelpazesine sahip olursunuz.

mersinakilliev.com, güvenlik gereksinimlerinize özgü kusursuz bir erişim kontrol sistemi tasarlama, kurma ve bakımını yapma konusunda derin bir deneyime sahiptir .


Tesislerinizi güvence altına almak ve binalarınızın bütünlüğünü korumak için donatılmış en yeni izinsiz giriş tespit ve alarm sistemi teknolojisini sunuyoruz. Güvenlik kameralarının, kapı kontaklarının, hareket ve ses sensörlerinin ve iletişim kontrol ekipmanlarının entegrasyonu sayesinde, tehlikeli veya yasa dışı etkinlikleri önleyebilir, mülk kaybına veya envanter kaybına karşı koruma sağlayabilirsiniz.

Alarm sistemine entegre olan video ve ses doğrulama hizmetleri, ek bir güvenlik katmanı sağlar ve potansiyel olarak yanlış alarmların önlenmesine yardımcı olur. Önerilen tüm çözümlerin tasarımını ve kurulumunu sağlayıp memnuniyet garantisi veriyoruz.


İZİNSİZ GİRİŞ TESPİTİ

Tesislerinizi güvence altına almak ve binalarınızın bütünlüğünü korumak için donatılmış en yeni izinsiz giriş tespit ve alarm sistemi teknolojisini sağlıyoruz.

VİDEO ÇÖZÜMLERİ

Büyük işletmeler ve global işletmeler için sınıfının en iyi teknolojisini kullanarak, anahtar teslim ve eksiksiz özel entegre video çözümleri.

Küresel işletmeler de dahil olmak üzere hemen hemen tüm işletmeler için entegrasyon hizmetleri ve uzman bakım işlemleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Sistemi kullanmanız ve yönetmeniz için yetki ve eğitimi sağlarken, önde gelen üreticilerin sınıfındaki en iyi ekipmanı projelendirip kuruyoruz.

Bütçeniz ve eski sistemleriniz için doğru video yönetim sistemini ve IP kameraları seçmenize yardımcı olacak yılların deneyimine, bilgisine ve eğitimine sahibiz. Sınıfının en iyisi kameralar ve video ekipmanları, en iyi kalitede video sunmaktadır.

Video gözetim teknolojisi ile çalışanlarınızı, mülkünüzü ve kazancınızı koruyabilmeniz için her zaman uzman, güncel öneriler sunuyoruz .


Güvenlik Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır?

Tüm ev güvenlik sistemleri, kapı ve pencereler gibi giriş noktaları, sanat galerileri, bilgisayarlar, silahlar ve müzeler gibi değerli eşyaların yer aldığı iç mekanın korunması gibi aynı temel prensip ile çalışır. Eğer tehlikelere karşı korunmaya karar verirseniz, evinizin büyüklüğüne ya da kapı ve pencere veya iç oda sayısına bakılmaksızın kurulacak sistemin tek gerçek farkı, ev içerisinde dağıtılan ve kontrol paneli tarafından izlenen güvenlik bileşenlerinin sayısı olacaktır.

Herhangi bir güvenlik sisteminin en temel tanımı kendi adına bulunur. Tam anlamıyla, bir şeylerin çalışmakta olan bileşenler ve cihazlar sistemi aracılığıyla güvenliğini sağlayan bir araç veya yöntemdir.

Bu örnekte, hırsızlara ve diğer olası davetsiz misafirlerine karşı korumak için merkezi bir kontrol paneli ile birlikte çalışan entegre elektronik cihazların ağları olan ev güvenlik sistemleri hakkında konuşuyoruz.

Tipik bir ev güvenlik sistemi şunları içerir:

-Tüm evi denetleyecek bir kontrol paneli

-Kapı ve pencere sensörleri

-Hem iç hem de dış mekan hareket sensörleri

-Kablolu veya kablosuz güvenlik kameraları

-Yüksek desibelli siren veya alarm

Peki bir güvenlik sistemi nasıl çalışır?

Ev güvenlik sistemleri, evdeki uygun bir yere monte edilmiş bir kontrol paneli veya komuta merkezi ile iletişim kuran sensörlerle giriş noktalarının bir eve girilmesini sağlayan basit konsept üzerinde çalışır.

Sensörler tipik olarak bir eve ve eve açılan kapılara, özellikle de zemin seviyesinde özellikle açık olan herhangi bir pencereye kolayca erişilebilen pencerelere yerleştirilir. Evlerin içindeki açık alanlar hareket sensörleri ile korunabilir.

Kontrol Paneli: Kontrol paneli, güvenlik sistemlerini yöneten, kurulu her bileşenle iletişim kuran, güvenlik bölgesi ihlal edildiğinde alarm veren ve alarm izleme şirketi ile iletişim kuran bilgisayardır.

Kapı ve Pencere Sensörleri: Kapı ve pencere sensörleri, birbirine bitişik iki parçadan oluşmaktadır. Cihazın bir kısmı kapıya veya pencereye, diğeri ise kapı kasası veya pencere eşiğine monte edilmiştir. Bir kapı veya pencere kapatıldığında, sensörün iki parçası bir araya getirilerek bir güvenlik devresi oluşturulur.

Hareket Sensörleri: Bu güvenlik bileşenleri, çalıştığında, alarm vermeden kırılamayacak görünmez bir alan oluşturarak belirli bir alanı korur. Bunlar genellikle odaları ve daha büyük evlerde daha az yer alan alanları korumak için kullanılır.

Gözetleme Kameraları: Hem kablolu hem de kablosuz konfigürasyonlarda mevcut olan gözetleme kameraları, genel bir güvenlik sisteminin bir parçası olarak çeşitli şekillerde kullanılabilir.

Tipik kullanım alanları: Mülkünüzün görülmesi zor veya uzak alanları olan garajlar, kulübeler ve atölyeler gibi veya uzak binalar garaj kapıları ve ön kapılar gibi hem dış hem de iç giriş noktaları gibi..

Yüksek desibelli Alarm: Komşuların duyması için yeterince yüksek, ev güvenlik alarmları birkaç farklı amaca hizmet eder. İlk olarak, evin içindeki insanları bir problemin meydana geldiği konusunda uyarırlar. Ancak evde kimse yoksa komşularınız da bu konuda yardımcı olacaktır.

Güvenlik sistemleri, güvenli bölge ihlal edildiğinde belirli görevleri gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Güvenlik sisteminizin hırsızlık durumunda ne işe yaradığı, kullandığınız sistemin türüne bağlıdır.

Bir saldırı olduğunda ne olur?

Profesyonel Olarak İzlenen Güvenlik Sistemleri: Güvenlik sisteminiz bir alarm şirketi tarafından profesyonel olarak izlenirse, evinizde bir güvenlik sorunu olduğunda uyarılır. Eğitimli bir güvenlik uzmanı, 2 Yollu Sesli iletişim için ayarlanmışsa veya hesapta listelenen acil irtibat numarasını arayacaksa, kontrol panelinden ev sahibi ile iletişim kurmayı deneyebilir.

İzlenmeyen Güvenlik Sistemleri: Günümüzde profesyonel olarak izlenen hizmetleri içermeyen birçok DIY güvenlik sistemi bulunmaktadır. Bu tür bir güvenlik sistemi kurulduğunda bir ev müdahalesi durumunda, yüksek desibelli bir alarm sesi duyulur. Bu durumda hemen 155 ile polisi aramak gerekir.

Ev güvenlik sistemine sahip olmanın avantajları nelerdir?

Bir ev güvenlik sisteminiz profesyonel olarak izlendiğinde, güvenlik kamerası ve alarm gibi güvenlik ekipmanları evinizin önünde etrafında görüldüğün de, hırsızlar üzerinde caydırıcı bir etki yaratıyor.

Bir başka avantaj ise, evinizi uzaktan yönetme kabiliyetidir. Bu sayede, güvenlik sisteminizi dünyanın her yerinden internete bağlı bir cihazla, evinize gelen ve giden monitörü izleyerek ve alarm izleme şirketinizden anında yanıt almak için panik butonu kullanarak uyarıp devre dışı bırakabilirsiniz.

Son olarak, çoğu sigorta şirketi, evinizde bir ev güvenlik sisteminiz olduğunda % 20’ye varan büyük indirimler sağlamaktadır.

Evinizde güvenlik sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen +90 324 515 00 76 numaralı telefondan özel olarak eğitilmiş ev güvenlik uzmanlarımızdan birine başvurun. Tüm sorularınızı yanıtlayabilecek, hangi güvenlik seçeneklerinin sizin ihtiyaçlarınıza uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olacak ve talebinizi kısa zamanda sonuçlandıracaklardır. İletişim sayfamız için tıklayınız.