Evinizde ki Aydınlatmayı Kontrol Edin

Evinizde ki Aydınlatmayı Kontrol Edin

Evinizde ki Aydınlatmayı Kontrol Edin

Restoranlar da, gece davetlerinde ve bazı kaplıcalar da gördüğünüz bu muhteşem ışık dekorasyonunu şimdi sizin evinizde de görebilirsiniz. Rahatlamak istediğinizde tek bir dokunuşunuzla ya da sözünüzle bu işlemi sağlayabilirsiniz.

Yumuşak ışıklar, gündelik hayatın zorluklarından sonra eve geldiğiniz de, sakin bir akşam yemeği sohbetinin veya arada bir sırt masajının tadını çıkarmak için sizi rahatlatabilir. Akıllı eviniz de kuracağımız bir aydınlatma kontrol sistemi otomasyonu bunu kolay hale getirebilir. Işıklar söndüğünde, zihinlerimiz ve bedenlerimiz dinlenme zamanımızın geldiğini algılar.

Huzurlu bir ortam hazırlamak hiç te zor değildir. Evinizin aydınlatma armatürlerinde kısma anahtarları varsa, ışıkları manuel olarak kısabilirsiniz!

Geceleri ışıkları ne zaman yakmanız gerektiğini hatırlıyor musunuz? Dimmer 2‘ yi artık sizi şaşırtmadan gecenin ortasında yavaşça aydınlatacak şekilde yapılandırabilirsiniz.

Dimmer switch, istediğiniz zaman mükemmel bir ruh hali yaratarak hayatınızı kolaylaştıran sahneleri programlamanıza izin verir.

Çok Amaçlı Aile Odası

Bir film izlerken ışıkların kısılmasını isteyebilirsiniz, ancak hafta sonu futbol oyunları ve Cumartesi sabahı çizgi film için biraz daha parlak görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Aile odası için bir aydınlatma kontrol sistemi, tüm bu kullanımları karşılamak için çoklu sahne ayarları içerebilir. Evinizde ki Aydınlatmayı Kontrol Edin

Ebeveyn Yatak Odası

Boş zamanınızın çoğunu burada harcamasakta, ebeveyn yatak odası, günün en rahatlatıcı zamanlarını geçirdiğimiz odalar olabilir. Bir düzineden fazla bireysel aydınlatma sahnesini düzenleyebilen bir sistem de, okuma, uyku, romantizm, temizlik ve muhtemelen hemen yan tarafta ki banyoya giden yolu aydınlatmak gibi işlevler için mükemmeldir. Işıklarınızı, sabahları belirli bir saatte otomatik olarak açılacak ve günü selamlamanıza yardımcı olacak şekilde programlayabilirsiniz.

Ev Sineması Modu

Bir aydınlatma kontrol sistemi, düğmeye basıldığında bir sinema salonunun havasını yeniden yaratabilir. Neredeyse her aydınlatma kontrol sistemi üreticisi, özel bir ev sinema odası için mükemmel bir çözüm sunar.

Aydınlatma kontrolüne sahip entegre bir ev otomasyon sistemi, sadece ev sinema ışıklarını kısmakla kalmaz, aynı zamanda ses ve video bileşenlerini de kontrol eder.

Banyo Işık Modu

Çoğu evde, rahatsız edici olmayan tek oda (kapı sıkıca kapandığı sürece) büyük banyodur. İşte; kesintisiz, kaliteli huzuru ve sessizliği kazanabileceğiniz tek yer.

Tek sahneli bir sistem, makyaj ünitesinin üzerindeki ışıkları kapatabilir ve jakuzili küvet etrafındaki aplikleri % 20 yoğunluğa kadar aydınlatabilir. Bu oda için ihtiyacınız olan tek sahne bu.

Ses kontrolü

Alexa, bütün ışıkları kapat

Günlük aktiviteler sırasında veya dinlenirken, dimmer anahtarıyla aydınlatmayı, ev elemanlarının mevcut ihtiyaçlarına göre ayarlamak için ses komutunu kullanabilirsiniz. Etrafta bir akıllı telefon olmasa bile, neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin ve yapsın.

FIBARO ‘ya Ana lambayı yüzde  15 ‘e ayarlamasını söyle

Lambalar, evin her odasında bir zorunluluktur; aile odası gibi aktif, yoğun bir noktadan banyo gibi daha sakin alanlara kadar. Şimdi Evinizde ki Aydınlatmayı Kontrol Edin!

Bir aydınlatma kontrol sistemi, ışıkların bir odanın tasarımını ve aynı zamanda orada gerçekleşecek etkinlik türlerini bir düğmeye bir kez basarak tamamlamasını mümkün kılarak, bu temel özelliği geliştirir.

 

Detaylı bilgi, satış ve kurulum için lütfen arayınız: 0324 515 00 76 – 0532 736 19 44

Leave a Reply