Akıllı Ev Senaryoları

Tek dokunuşla Akıllı Evinizi her şeye hazırlayabilirsiniz.
Evden ayrılırken mi? Senaryo Yöneticisi sayesinde tüm lambaları, ısıtma cihazlarını ve cihazların yanı sıra bir parmağınızla veya bir anahtara dokunarak alarm sisteminizi kapatabilirsiniz.

SENARYOLARLA HAYATI KOLAYLAŞTIRIN

Evinizdeki her şeyi kolaylıkla ayarlayabilir ve çok karmaşık komut dizilerini basitçe tasarlayabilirsiniz. Birçok komutu tek bir tıkla yönetebilirsiniz, böylelikle bütün cihazları ayrı ayrı kontrol etme zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Örneğin tasarlayacağınız bir “Eve Hoş Geldin” senaryosu ile istediğiniz formatta ışıklandırmayı açabilir

istediğiniz odanın sıcaklığını dilediğiniz şekilde tanımlayarak evinizin iklimlendirmesini ayarlayabilir

güvenlik modülünü otomatik olarak pasife çekebilir veya perdelerinizi otomatik olarak açabilirsiniz.

Tüm bunları sadece ve sadece tek bir tuşa basarak, önceden tasarladığınız bir senaryo ile yapabilirsiniz.
Akıllı Ev sisteminiz üzerinde tam kontrol sahibi olacağınızdan, evinizi kendiniz ve aileniz için doğru şekilde koruyabilirsiniz. Güvenlik aygıtlarınızın birbiriyle ve sizinle nasıl etkileşime gireceği konusunda seçim yapabilirsiniz.
Tüm bunlara ev otomasyonu senaryoları diyoruz ve burada bazı örnekler verelim.

Akıllı Ev Sistemine, her ailenin dışarıda olacağını bildiğiniz belirli bir saatte alarmı açmasını söyleyebilirsiniz. Bu şekilde eğer ayarlamayı unutursanız asla endişelenmeniz gerekmeyecek.

Akıllı Ev Sisteminin Evdeymiş gibi görün özelliği aracılığıyla, ışığınızın açılıp kapanacağı saati ayarlayın; böylece ev de değilken bile evdeymiş gibi görünün.

Evinizde ki bazı kapılar açıldığında veya Hareket Sensörleriniz tarafından hareket tespit edildiğinde fotoğraf çekecek bir kamera ayarlayın. Çocuğunuz eve güvenle geldi mi? Yaşlı dedeniz ne durum da? Dadı veya temizlikçi eve geldi mi? ya da sakladığınız doğum günü hediyelerini evdekiler farketti mi? Bu soruların cevabını keşfedeceksiniz!

Kısaca Akıllı ev sistemine sahip olduğunuzda kışın aydınlanmış ve ısınmış bir eve gelmenin rahatlığına, Akıllı telefonunuzla ışıklarınızı açıp kapatabileceğinizi veya alarm sisteminizi etkinleştirip / devre dışı bırakabileceğinizi gördünüz.

Akıllı evin saymakla bitmeyecek özelliklerine sahip olmak ve konforunu yaşamak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgiyi sıkça sorulan sorular kısmından öğrenebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri Hattımız: 0324 515 00 76 – 0532 736 19 44